Na jakość snu oprócz perfekcyjnie dopasowanego materaca ogromny wpływ ma wybór odpowiedniej poduszki.Aby mieć pewność,że głowa,szyja oraz kręgosłup są prawidłowo podparte niezależnie od pozycji spania, którą preferujemy, istotne jest znalezienie poduszki o odpowiedniej twardości, wysokości i gęstości.Neutralne ułożenie ciała pomoże wyeliminować między innymi poranne bóle głowy lub bóle karku po przebudzeniu. Poranne bóle mogą mieć również przyczynę w innych schorzeniach, natomiast w większości przypadków za poranne bóle głowy promieniujące na kark, lędźwia oraz cały kręgosłup odpowiada zła pozycja ciała podczas snu.Drętwienie kończyn, które wybudza nas ze snu również mogą być konsekwencją nieodpowiedniego ułożenia i podparcia ciała.

Zdecydowanie rozpoczęcie dnia od bólu nie jest niczyim marzeniem.Dlatego zamiast sięgać po środki przeciwbólowe zwróćmy uwagę NA CZYM ŚPIMY .Czy nasze poranne dolegliwości w postaci bólu głowy czy karku nie są wynikiem niewłaściwie dobranego materaca i poduszki?Zwykła poduszka ma skłonności do zapadania się przez co staje się po prostu płaska.Gdy tak się dzieje to automatycznie pozbawiamy się punktów podparcia i prawidłowego ułożenia dla głowy i szyi.Najlepszym i tak naprawdę najłatwiejszym sposobem na poprawę naszej regeneracji,jakości snu oraz porannej kondycji, która ma przełożenie na cały dzień jest zakup odpowiednio dobranej poduszki .Indywidualnie dobranej,dopasowanej do naszej sylwetki i pozycji snu. Każdy już wie,że wszystko zaczyna się od wyspania, dlatego im szybciej się na to zdecydujemy tym lepiej.Im szybciej wyeliminujemy rzeczy, które szkodzą,powodują bóle lub dyskomfort tym nasze samopoczucie wzrośnie i da nam energię na cały dzień.

Wybierając poduszkę, która ma zapewnić nam komfortowy ale i przede wszystkim zdrowy sen, należy wziąć pod uwagę: * TWARDOŚĆ PODUSZKI * PREFEROWANĄ POZYCJĘ SNU * Z JAKIEGO MATERIAŁU JEST ZROBIONA Tworząc dla Was modele poduszek, przeprowadziliśmy dziesiątki testów,aby mieć pewność,że nasze poduszki będą dostosowane do różnorodnych preferencji i pozycji w jakich zasypiamy i w jakich śpimy. Dzięki temu wiemy,że zapewniamy Wam idealny komfort i optymalne podparcie górnych partii.Cała konstrukcja,stworzona przez technologów gwarantuje wygodę ,jakość oraz właściwą higienę snu. Poduszki zbudowane są z pianki VISCO, potocznie zwanej „leniwą”,która pod wpływem ciepła zwiększa swoją elastyczność.Reaguje na Waszą pozycję snu i temperaturę ciała.Dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia równomierne podparcie. Gdy głowa spoczywa na poduszce,tworzy się naturalna linia,na którą składają się głowa,szyja oraz ramiona.Po podniesieniu się,poduszka wraca do swego pierwotnego kształtu.Materiał,z którego stworzone są nasze poduszki to miliony komórek reagujących na ciężar ciała.Przemieszczają się one i dostosowują niezależnie od tego jaką pozycje przyjmiemy.Sekret tkwi w gęstości:) Pamiętajcie,że najwyższej jakości pianka ma być oddychająca,bardzo przewiewna.

Wybór pokrowca SILVER dla poduszki jest oczywisty. Głównie dlatego,iż jest jonizowany srebrem .Srebrna nić w materiale powoduje rozładowanie nagromadzonych ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków gdyż nie osiada na nim kurz. Jonizacja srebrem nie tylko zapobiega powstawaniu pleśni i pojawianiu się brzydkich zapachów ,ale również zmniejsza ilość szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów aż o 96%. Silver gwarantuje higieniczne środowisko podczas snu, gdyż posiada właściwości bakteriobójcze.Dodatkowo zapewnia cyrkulację powietrza i posiada znacznie większą zdolność do rozprowadzania wilgoci niż tradycyjna bawełna. Równomierna i wytrzymała struktura włókna chroni wnętrze materaca oraz utrudnia brudzenie .Dzięki zastosowaniu zamka rozdzielczego mamy możliwość zdjęcia i wyprania pokrowca w temperaturze do 60 stopni. Profilowane poduszki nadają się do użytkowania przez osoby o drobnej budowie jak i osoby o większej masie ciała .Każdy zasługuje na zdrowy sen , dlatego jeśli borykasz się z bezsennością ,porannymi bólami głowy czy też kręgosłupa poduszki GALAXY DREAM będą idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli masz pytania to napisz do Nas.Chcesz porozmawiać z fizjoterapeutą na temat poduszki,aby mieć pewność,że wybierasz dobrze? Zadzwoń do Nas:) Zacznij się wysypiać! Na naszych produktach to proste! Jeżeli doczytaliście do tego momentu, to wpisując kod: „GALAXY DREAM” macie,aż 20% zniżki na poduszki!:)